Rezervace a objednávky na tel. čísle:

416838856

Provozní doba:

Pondělí 10 - 23
Úterý
10 - 23
Středa
10 - 23
Čtvrtek 10 - 23
Pátek
10 - 24
Sobota
11 - 24
Neděle
11 - 22

 O nás
O nás

Zámecká restaurace se nachází v historickém centru města hned vedle Roudnického zámku.

Naše restaurace má kapacitu 100 míst a uzavřeným salónkem pro 25 osob. Od jara do podzimu nabízíme dalších 28 míst na naší zahrádce, která nabízí výhled na náměstí. Krom markýzy je v horkých dnech příjemně zastíněna dvěma starými lipami. Máme k dispozici 2 jídlení židličky pro děti.

Naše restaurace je členem několika profesních asociací. Cílem členství v těchto organizacích (Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace hotelů a restaurací ČR) je stálé zvyšování kvality našich služeb. Členství v těchto asociacích je zárukou kvality našich služeb. Mimo to pravidelně vysíláme naše zaměstnance na nejrůznější vzdělávací akce, tak aby naše služby odpovídaly standardům.

Poskytujeme širokou nabídku služeb od běžného posezení s přáteli přes třídní srazy, firemní večírky, rauty, svatby, oslavy, promoce… až po romantickou večeři s partnerem.

V kuchyni umíme připravit opravdu vše na co si jen vzpomenete: hotová jídla, minutky, zvěřinu, ryby, těstoviny, krajové i národní speciality, jídla vzdálených zemí, zeleninové saláty, zmrzlinové poháry...

Během roku pořádáme akce jako např. vepřové, či zvěřinové hody, speciality čínské, italské, řecké .... kuchyně.
 
Umíme připravit raut i mimo naši restauraci. V roce 2013 jsme např. připravovali raut pro 400 osob na 23. mistorvství světa ve sportovní kynologii. Více viz. fotografie.
 
Na našem vinném lístku naleznete výhradně vína z našeho regionu, které nám dodává Lobkowiczké zámecké vinařství Roudnice nad Labem. Vína ze zámeckých vinných sklepů v Roudnici nad Labem jsou oblíbena mezi konzumenty pro svůj osobitý charakter a stálou kvalitu.
NWYyZjQ5